قوانین و مقررات

 
شرایط و ضوابط سفارش کالا
خرید شما از فروشگاه اینترنتی آما داده نگار به معنی پذیرفتن شرايط و ضوابط زیر خواهد بود:
- خرید کالا از پایگاه اینترنتی آما داده نگار بر پایه قوانین و آیین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
- مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی به نشانی www.amadatalogger.com به فروشگاه اینترنتی آما داده نگار تعلق دارد و هر گونه کاربرد نادرست از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. کاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه آما داده نگار مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. برداشت یا نقل و قول از محتويات پایگاه اینترنتی www.amadatalogger.com برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با نام بردن از آن مجاز است. در صورت کاربردهای دیگر اجازه کتبی صاحبان سایت ضروری است. 
- كاربران هنگام سفارش كالا می بایست اطلاعات درست و کامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات، روند انجام درست و به موقع سفارش را کند یا سخت خواهد کرد.
پایگاه آما داده نگار هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.
- پایگاه آما داده نگار هيچ گونه مسئوليتي را در برابر محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در وبسایت آما داده نگار شکل می گیرد، پذیرا نیست.
- تمام ابزاری که در پایگاه آما داده نگار با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. پایگاه آما داده نگار هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
- ارتباط پایگاه آما داده نگار با کاربران فقط از طریق www.amadatalogger.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. پایگاه آما داده نگار به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.
- مالکیت معنوی محتويات پایگاه آما داده نگار شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی آما داده نگار مي باشد. کليه حقوق محفوظ است.1394 هجری خورشیدی
 
خدمات پس از فروش
داده نگارهای چندکاره دارای ضمانت بازسازی یا جایگزینی رایگان برای مدت یکسال می باشد. هزینه نقل و انتقال کالا بعهده مشتری خواهد. این داده نگارها دارای خدمات پشتیبانی تا دوسال می باشند. 
 
قیمت و مالیات ارزش افزوده کالا
قیمتهای محصولات را در سایت می توان مشاهده کرد و در فاکتورهای صادر شده برای کالاها  مالیات کسر نمی شود.