راهنمای خرید از آما داده نگار

 

 سفارش محصول

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی دكمه "افزودن به سبد خرید"  و ايجاد حساب كاربري ( در صورتی که برای اولین بار خرید می کنید) و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، با کلیک بر روی دكمه پرداخت، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. اگر سفارش از طريق اينترنت و سايت آما داده نگار برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورتي تلفني به مسئولين سفارش گيري اعلام نمائيد.

بعد از ثبت سفارش، در ساعات كاري ، بین ساعات 9 صبح الی 4 بعد ظهر با شما جهت نهایی کردن محصول تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم جهت ارسال خرید شما انجام خواهد گرفت . در نظر داشته باشید در روزهای تعطیل این همانگی به فردای آن روز موکول خواهد شد.

 

روش‌های پرداخت

پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند اين امكان در هنگام تحویل سفارش فراهم شده است.

پرداخت کارت به کارت

برای پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی به شماره کارتی که اعلام خواهد شد اقدام نمایید.

 

تحويل محصول

 

در ساعات اداری و روزهای غیر تعطیل حداكثر تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش از بخش فروش آما داده نگار با شما تماس گرفته خواهد شد. چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد. مدت زمان تحویل كالا در تهران بزرگ در روزهای كاری 2 روز و میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حدود چهار روز کاری می باشد. سفارشات در روزهای کاری و ساعات اداری پیگیری خواهد شد و چنانچه سفارشی در روز تعطیل ثبت شود در اولین فرصت روز اداری بعد پیگیری خواهد شد.

توجه: 

سفارشات لوازم جانبی شامل هزینه ارسال خواهد بود. سفارشات شهرستان ها بوسیله پست تیپاکس و یا پست پیشتاز ارسال خواهد شد. با توجه به ارسال سفارشات شهرستانها از طریق سرویس پست، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد شركت پست وجود دارد.

 

نحوه پیگیری سفارش

 

مشتریان محترم جهت پیگیری سفارشات خود میتوانند با ارائه کد سفارش که به آدرس الکترونیک ارسال شده است با بخش فروش شرکت تماس حاصل نمایند.

پست الکترونیک : amadatalogger[at]amadatalogger[dot]com

سامانه تلفنی:  7478321 - 912 (98+)   

 

روند بازگرداندان محصول 

 

فروشگاه اينترنتي آما داده نگار مدت 48 ساعت از زمان تحویل کالا به مشتري، فرصت بررسي صحت و کیفیت کالای خریداری شده در نظر گرفته است و جایگزینی یا بازپرداخت وجه در صورت وجود اشکال و یا نقص فنی در کالا امكان پذير مي باشد.

 

تلفن راهنمایی و سفارشات: 7478321 - 912 (98+)

ایمیل: amadatalogger[at]amadatalogger[dot]com